Her finner du kontaktinformasjon for henvendelser fra samarbeidspartnere, reiselivsaktører, media og lignende.

For spørsmål og hjelp til reise og ferie på Helgeland, kontakt oss på telefon +47 75 01 80 00 eller gå til Turistinformasjon.

For samarbeidspartnere og andre reiselivsaktører

Reisemålsutvikler Bindal, Sømna, Brønnøy, Vega, Vevelstad
Solveig Svendsen
900 64 984
solveig@visithelgeland.com

Reisemålsutvikler Grane, Vefsn, Hattfjelldal, Herøy, Alstahaug, Leirfjord, Dønna
Thea Markussen
977 04 101
thea@visithelgeland.com

Reisemålsutvikler
Kristine Bamberg
980 94 966
kristine@visithelgeland.com

Reisemålsutvikler Rana, Hemnes, Nesna, Lurøy, Træna, Rødøy
Kristin Johansen
911 48 455
kristin@visithelgeland.com

Reisemålsutvikler Travel Trade
Merethe Kvandal
917 71 019
merethe@visithelgeland.com

Utviklings- og prosjektleder
Laila Andersen

982 12 746
laila@visithelgeland.com

Administrasjonssjef
Kristina Alida Gylseth

415 10 356
kristina@visithelgeland.com

For presse og media

Daglig leder og reiselivssjef – Kitt Grønningsæter
901 27 154
kitt@visithelgeland.com

Informasjonssjef – Kristoffer Møllevik
936 95 628
kristoffer@visithelgeland.com

Digital markedsansvarlig – Emilie Solbakken
482 86 223
emilie@visithelgeland.com

Bilder og video

Du finner bilder og videoer fra Helgeland i fotobankene til Visit Helgeland, Nord-Norsk Reiseliv og Visit Norway.

Fakturainformasjon

Foretaksopplysninger

Visit Helgeland AS
Organisasjonsnummer 997 877 047
c/o Rådhuset
8770 Træna

Journalist eller reisereporter på leting etter inspirasjon fra Helgeland?

Her finner du listeartikler, oppevelsesbeskrivelser, reiseruter og annet som kan være til inspirasjon og hjelp når du gjør research på Helgeland og Helgelandskysten.

Mer informasjon