Her finner du kontaktinformasjon for henvendelser fra samarbeidspartnere, reiselivsaktører, media og lignende.


For spørsmål og hjelp til reise og ferie på Helgeland, gå til Turistinformasjon »

For samarbeidspartnere og andre reiselivsaktører

Regionsansvarlig Bindal, Sømna, Brønnøy, Vega, Vevelstad
Solveig Svendsen
900 64 984
solveig@visithelgeland.com

Regionsansvarlig Grane, Vefsn, Hattfjelldal
Thea Markussen
977 04 101
thea@visithelgeland.com

Regionsansvarlig Alstahaug, Dønna, Herøy, Leirfjord
Kristine Bamberg
980 94 966
kristine@visithelgeland.com

Regionsansvarlig Rana, Hemnes, Nesna, Lurøy, Træna, Rødøy, Meløy
Kristin Johansen
911 48 455
kristin@visithelgeland.com

Utviklings- og prosjektleder
Laila Andersen

982 12 746
laila@visithelgeland.com


For presse og media

Reiselivssjef – Torbjørn Tråslett
418 44 141
torbjorn@visithelgeland.com

Markedssjef – Guro Larsen Brown
451 37 201
guro@visithelgeland.com

Digital markedsansvarlig – Kristoffer Møllevik
936 95 628
kristoffer@visithelgeland.com

Digital markedsfører – Emilie Solbakken
482 86 223
emilie@visithelgeland.com


For spørsmål og hjelp til reise og ferie på Helgeland, gå til Turistinformasjon »


Journalist eller reisereporter på leting etter inspirasjon fra Helgeland?

Her finner du listeartikler, oppevelsesbeskrivelser, reiseruter og annet som kan være til inspirasjon og hjelp når du gjør research på Helgeland og Helgelandskysten.